RSS
 

Naprawdę „Nowoczesna”!

06 mar


Kierowniczka „Nowoczesnej” – Irena Gałązka (pierwsza z lewej) i prezes otwockiej PSS – Józef Domarecki (drugi z prawej) demonstrują gospodarzom miasta nowoczesne wyposażenie lokalu.


Do tej części lokalu gastronomicznego wstęp konsumentom wzbroniony. A szkoda! „Nowoczesna” szczyci się bowiem bardzo nowoczesnym zapleczem. Tu, pod kierunkiem szefa kuchni i garmażera – Edwarda Siwaka – poszczególne pozycje jadłospisu nabierają kształtu i smaku.

 

„Nowoczesna”. Taką zobowiązującą nazwę nosi nowo otwarta restauracja otwockiej PSS „Tęcza”. Mieści się ona na parterze bloku mieszkalnego przy placu 20-lecia.

Nazwa lokalu, zaliczonego do II kategorii, w pełni odpowiada temu co „Nowoczesna” od ub. soboty oferuje mieszkańcom Otwocka. Efektowne, przyjemne dla oka wnętrze, nowoczesne zaplecze, umożliwiające zaspokojenie najwybredniejszych gustów konsumentów, szybka obsługa – oto wrażenia utrwalone w pamięci i w kamerze naszego fotoreportera. Szkoda tylko, iż sala konsumpcyjna „Nowoczesnej” – lokalu, jakiego w tym mieście jeszcze nie było – obliczona jest na jednoczesne obsłużenie zaledwie 52 osób, bowiem poczciwa „Stylowa” – jedyna do niedawna restauracja w centrum miasta – szczególnie w dni świąteczne była przepełniona. Nic więc nie wskazuje na to, żeby sale obydwu restauracji PSS zbyt często świeciły pustkami.

 

Trybuna Mazowiecka 1965 r.
Fot. E. Mościcki

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz