RSS
 

W Otwocku ryby będą miały głos.

24 lut

W odpowiedzi na naszą notatkę w sprawie braku sklepu z rybami w Otwocku, Zjednoczenie Gospodarki Rybnej nadesłało wyjaśnienie, w którym czytamy:
”… Zjednoczenie Gospodarki Rybnej uprzejmie wyjaśnia, że wobec uzyskania dodatkowych etatów w Ministerstwie Żeglugi, z dniem 1 czerwca br. przydzieliliśmy Centrali Rybnej w Warszawie etat na obsadzenie sklepu rybnego w Otwocku. Przejęty został również lokal sklepu, w którym sprzedawane będą ryby i przetwory rybne. Otwarcie sklepu przewidziane jest na dzień 1 września br.”
Dziękujemy w imieniu otwocczan. O to tylko chodziło! Nikt chyba jednak nam się nie dziwi, że jesteśmy nieco zaszokowani inną wiadomością, zawartą w wyjaśnieniu Zjednoczenia. Jak bowiem z niego wynika, sprzedawca sklepu rybnego zawdzięczać będzie swą egzystencję etatowi Ministerstwa Żeglugi. Trochę to może i zabawne, ale najważniejsze, że sklep wreszcie będzie. Oby personel żeglował pomyślnie przy sprzyjających wiatrach, tzn. żeby ryby i przetwory były w sklepie częstym gościem.

(Jur)
Trybuna Mazowiecka, Nr 151, rok 1964

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz